شرایط و قوانین سامانه


دانشپذیر محترم در راستای بهره مندی از خدمات ارائه شده در سامانه توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:

قوانین جامع سامانه

کلیه اصول و رویه‏‌های این سامانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقبا دانشپذیران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران اینترنتی می باشند. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سامانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.ثبت سفارش و شرکت در دوره های آموزشی در سامانه به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات و سرویس های سامانه می باشد. بدیهیست درخواست گذراندان دوره و پرداخت بهای تمام شده هر دوره به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه اعم از نحوه برگزاری، زمان برگزاری و.. از سمت کاربر می باشد.

تعریف دانشپذیر یا کاربر

کاربر به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم عضویت درج کرده است، به در خواست گذراندن دوره و یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه اقدام کند

تعاملات و ارتباطات در سامانه

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که دانشپذیر در مشخصات فردی خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید دانشپذیر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این سامانه از طریق آنها صورت می‌گیرد.توجه داشته باشید که 100004729 تنها شماره‌‌ای است که سامانه از طریق آن برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان این سامانه، با هر شماره دیگری تخلف بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

حریم شخصی

از آنجا که امنیت در فضای مجازی نسبی می باشد اما در حد توان می کوشیم از حریم شخصی و اطلاعات شخصی شما محافظت نماییم همه مطالب ارائه شده از طریق هر یک از سرویس های سامانه، همچون متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای آموزشی، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال سامانه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این دپارتمان می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بهسازان ملت محفوظ می‏‌دارد. همچنین دانشپذیران سامانه مسئول حفظ محرمانه بودن نام کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب نام کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

سیستم سفارش خدمات

برای آشنایی بیشتر با نحوه سفارش کالا و یا خدمات آموزشی و همچنین آشنایی بیشتر با فرآیند های مربوط به آموزش در طول دوره می توانید از بخش راهنما که در منوی بالای سامانه قرار گرفته است، استفاده نمایید، این راهنما به دلیل بروز رسانی سامانه در بازه های زمانی در حال تغییر می باشد پیشنهاد می گردد در بازه های زمانی متفاوت نسبت به دانلود فایل های راهنما و مطالعه مجدد آن اقدام نمایید.

نظرات، شکایات و مشکلات

از طریق ابزار ارسال نظرات که در منوی پایین صفحه قرار گرفته است و همچنین ابزار ارتباط با ما که بصورت آنلاین در پایین صفحات سامانه قرار گرفته است می توانید نظرات، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح نمایید، همکاران ما در واحد اجرا، پشتیبانی در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.